Obsługa klienta

Podczas wynajmu

Mogą Państwo przedłużyć okres wynajmu w formie pisemnej lub osobiście w naszych biurach przed zakończeniem okresu wynajmu. Cena za przedłużenie zostanie obliczona w oparciu o nasz aktualny cennik.

Mogą Państwo zmienić biuro zwrotu, jednak w takim przypadku pobierana jest dodatkowa opłata za taką usługę.

Jeżeli podjęli Państwo decyzję o wyjeździe do innego kraju lub o skorzystaniu z promu, prosimy powiadomić nas o tym, abyśmy mogli aktywować dodatkowe usługi potrzebne w tym celu. Opłata za nie zostanie naliczona podczas zwrotu pojazdu.

Dodatkowe wyposażenie oferowane przez nas zawiera, GPS foteliki samochodowe/podstawki, opony zimowe i łańcuchy.

Prosimy udać się do najbliższego biura CARWIZ. Jeżeli wyposażenie jest dostępne, mogą je Państwo wypożyczyć, a opłaty zostaną naliczone proporcjonalnie do okresu wynajmu.

Jeżeli zdecydowali się Państwo na wprowadzenie dodatkowego kierowcy do Państwa umowy, możecie Państwo udać się do najbliższego biura CARWIZ z ważnym prawem jazdy kierowcy, którego chcą Państwo dodać. Opłaty za dodatkowych kierowców naliczane są od dnia, w którym dodali Państwo dodatkowego kierowcę.

Mogą Państwo zwrócić pojazd przez terminem określonym w umowie. W takim przypadku, zapłacicie Państwo za okres czasu, przez który korzystaliście z pojazdu. Jednakże z uwagi na różnice w obliczeniach, może nastąpić zmiana ceny od tej aktualnie obowiązującej i tej z okresu dokonywania rezerwacji.

Jeżeli dokonywali Państwo rezerwacji i opłacili ją poprzez agencję wynajmu, w celu obniżenia ceny prosimy o kontakt bezpośrednio z taką agencją.

Jeżeli posiadacie już Państwo wynajęty pojazd CARWIZ i zdecydowaliście się na dodatkowe ubezpieczenie, prosimy o udanie się do najbliższego biura CARWIZ w celu zmiany warunków wynajmu oraz wykonania przeglądu samochodu.


Wszyscy nasi użytkownicy mogą jeździć wynajętym pojazdem po wszystkich krajach UE.

(Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, 
Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Niderlandy, Polska, Portugalia, Rumunia,
Słowacja, Słowenia, Hiszpania i Szwecja).

Kontakt