Wynajmy one-way: wypożycz auto i oddaj je gdzie chcesz!

Od czerwca br. Carwiz.pl uruchamia nową usługę - wynajem one-way. Teraz wypożyczone auto niezależnie od miejsca odbioru można zwrócić w 13 lokalizacjach w Polsce i 117 na terenie całej Europy. Koszt zwrotu auta w punkcie innym niż to, z którego auto zostało odebrane wynosi tylko 369,00 PLN (80,00 EUR) w Polsce i od 450,00 EUR na terenie Europy.
Wynajmy one-way: wypożycz auto i oddaj je gdzie chcesz!

- Wynajem one-way to usługa, którą uruchomiliśmy z myślą o klientach, którzy chcą przemieścić się z punktu A do B, ale nie mają potrzeby powrotu do punktu A. Brak konieczności zwrotu auta w miejscu wypożyczenia to spore udogodnienie dla wielu osób. Nowe lokalizacje drop-off dobraliśmy w taki sposób, aby pokryć nimi całą Polskę. Nasi klienci mogą też odebrać auto w Polsce, a oddać je praktycznie w całej Europie, od Portugalii Estonię, od Malty po Norwegię - mówi Tomasz Pulter, prezes Inter Fleet Franchise.

Od czerwca samochody Carwiz można zwracać nie tylko w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, ale również w Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Lublinie, Olsztyn i Kielcach. 

Za granicą auto można oddać w popularnych destynacjach wakacyjnych - Francji, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Grecji czy Chorwacji, a także w Austrii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Islandii, Danii, Holandii, Belgii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Estonii, Litwie, Łotwie, Szwajcarii, Słowenii, Cyprze, Malcie, Luksemburgu i Rumunii. 

Cena zwrotu samochodu w punkcie innym niż miejsce wypożyczenia w Polsce wynosi 369,00 PLN (80,00 EUR), a za granicą od 450,00 EUR w zależności od kraju.

by zwiększyć wygodę przeglądania, strona internetowa CARWIZ korzysta z plików cookie i podobnych technologii. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie tej witryny, uznamy, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji »