Otworzyliśmy punkt Carwiz w Rzeszowie!

Od 21 grudnia zwiększy się liczba lokalizacji, w których można wypożyczyć samochód Carwiz. Nowe biuro znajduje się w terminalu lotniska Rzeszów-Jasionka, obsługującego cały region Podkarpacia.
Otworzyliśmy punkt Carwiz w Rzeszowie!

- Już od pewnego czasu planowaliśmy otwarcie nowej lokalizacji Carwiz w południowo-wschodniej Polsce. Cieszę się, że udało nam się doprowadzić sprawę do końca właśnie teraz - to dla wynajmów lotniskowych bardzo dobry czas. Wielu mieszkających za granicą Polaków wraca wtedy do domu na czas Bożego Narodzenia i początek nowego roku. Teraz musimy popracować nad rozpoznawalnością marki w regionie, tak aby klienci korzystali z Carwiz nie tylko przy okazji świąt - mówi Tomasz Pulter, prezes Inter Fleet Franchise Sp. z o.o., która jest przedstawicielem marki Carwiz w Polsce.

Nowe biuro zlokalizowane jest na drugim piętrze terminala rzeszowskiego lotniska i jest otwarte od 8:00 do 21:00 we wszystkie dni tygodnia. Numer telefonu do biura to: 666 826 329, a e-mail to: rze@carwiz.pl.

Rezerwacje auta w nowej lokalizacji są możliwe od 21 grudnia br. Samochód można zarezerwować na stronie Carwiz.pl, a także na stronach najpopularniejszych brokerów. 

Do zobaczenia w Rzeszowie! 

Przeczytaj artykuł o Rzeszowie

Lubimy ciasteczka i korzystamy z nich oraz podobnych technologii, aby ułatwić ci korzystanie z naszej witryny www.carwiz.pl. Kontynuując przeglądane naszej witryny, wyrażasz zgodę na ich używanie.  Więcej informacji »