Otwieramy punkt Carwiz w Lublinie!

Od 1 marca samochody Carwiz można wypożyczać na lotnisku w Lublinie, gdzie Carwiz będzie działać w formie Meet&Greet. To już druga nowa lokalizacja Carwiz w Polsce otwarta w pierwszym kwartale 2022 r.
Otwieramy punkt Carwiz w Lublinie!

- Lublin to kolejny punkt na mapie Polski, w którym dostępne będą samochody Carwiz. Od 1 marca będziemy obsługiwać w formule Meet&Greet podróżnych przybywających do tego miasta. Od pewnego czasu planowaliśmy otwarcie nowej lokalizacji Carwiz w południowo-wschodniej Polsce - mówi Tomasz Pulter, prezes Inter Fleet Franchise Sp. z o.o., która jest przedstawicielem marki Carwiz w Polsce.

Nowe lokalizacja będzie obsługiwała klientów codziennie w godzinach od 8:00 do 21:00 . Numer telefonu do biura to: 666 826 348, a e-mail to: luz@carwiz.pl.

Rezerwacje auta w nowej lokalizacji są możliwe od 1 marca br. Samochód można zarezerwować na stronie Carwiz.pl, a także na stronach najpopularniejszych brokerów. 

Do zobaczenia w Lublinie!

by zwiększyć wygodę przeglądania, strona internetowa CARWIZ korzysta z plików cookie i podobnych technologii. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie tej witryny, uznamy, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji »