Carwiz Rent a Car zaprezentuje swój model franczyzy w Las Vegas

Podczas amerykańskiej wizyty Carwiz zaprezentuje swoją strategię biznesową na International Car Rental Show.
Carwiz Rent a Car zaprezentuje swój model franczyzy w Las Vegas

W dniach 22-24 marca w trakcie największych światowych targów branży wynajmu samochodów International Car Rental Show Carwiz zaprezentuje swój model biznesowy franczyzy.

"Po podpisaniu partnerstwa franczyzowego na Florydzie, zdecydowaliśmy się zrobić krok naprzód i zaprezentować się na tym bardzo trudnym i nieco agresywnym rynku amerykańskim. Dzięki analizie i doświadczeniu, które zdobyliśmy działając obecnie w 20 krajach poprzez model franczyzowy i napędzanej globalną ekspansją, którą osiągnęliśmy w ciągu zaledwie jednego roku, śmiem twierdzić, że jesteśmy bardziej niż gotowi na nowe ekspansje.  – wyjaśnił Krešimir Dobrilović, założyciel i dyrektor Carwiz.

Dobrilović podkreśla, że czuje się już jak w domu na International Car Rental Show, jednak po raz pierwszy prezentuje na niej swoją markę jako jej założyciel:

" Przyjeżdżam tu od lat, od samego początku w branży. Od tego czasu wiele nauczyłem się o trendach i zasadach branżowych, ale jednocześnie zapoczątkowałem liczne kontakty  biznesowe z partnerami z całego świata. Pomimo naszego dotychczasowego doświadczenia, po raz pierwszy wystawiamy się z naszą marką Carwiz, to znaczy mamy własne stoisko, w którym witamy obecnych i potencjalnych partnerów, dlatego jestem bardzo wdzięczny mojemu zespołowi i bardzo podekscytowany.  ", dodał Dobrilović.

Po realizacji 20 partnerstw franczyzowych na całym świecie i wejściu na rynki europejskie, afrykańskie i azjatyckie pod koniec 2019 roku, Carwiz oficjalnie zawitał do Stanów Zjednoczonych  podpisując  dwa nowe partnerstwa biznesowe w stanie Floryda.

Po pojawieniu się na WTM w Londynie i EMITT w Stambule, nadszedł czas, aby wzmocnić pozycję i zaprezentować się światu na International Car Rental Show. Oprócz licznych wykładów renomowanych prezenterów, targi oferują również wszystkim gościom i wystawcom informacje o trendach branżowych i innowacjach, a także wzmacniają relacje biznesowe z potencjalnymi partnerami z całego świata, dlatego zdobył tytuł najbardziej prestiżowych światowych targów w branży.

Po targach w Las Vegas, Carwiz będzie kontynuować swoją amerykańską wizytę także w Orlando, Miami, Waszyngtonie i Nowym Jorku.

by zwiększyć wygodę przeglądania, strona internetowa CARWIZ korzysta z plików cookie i podobnych technologii. Jeśli będziesz kontynuować przeglądanie tej witryny, uznamy, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji »