Carwiz obsługuje klientów na największych polskich lotniskach!

1 kwietnia kolejny punkt Carwiz otworzył się w terminalu lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. To już 8. punkt obsługi klientów Carwiz w terminalu lub jego bezpośrednim sąsiedztwie.
Carwiz obsługuje klientów na największych polskich lotniskach!

- Carwiz był obecny w Gdańsku od momentu rozpoczęcia działalności firmy w Polsce, ale dopiero teraz otworzyliśmy nasz punkt w hali przylotów terminala, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom jeszcze wyższy poziom obsługi. Naszym długoterminowym celem jest obecność w terminalach wszystkich polskich lotnisk obsługujących loty krajowe i międzynarodowe - mówi Robert Mucha, CEO Carwiz Polska i prezes Inter Fleet Franchise, która zarządza marką Carwiz w Polsce. 

Marka Carwiz zaczynała w Polsce w 2020 r. od trzech lokalizacji: Warszawy, Krakowa i Gdańska, gdzie do tej pory obsługa klientów odbywała się w trybie meet&greet. Dziś jest obecna w większości dużych polskich miast i lotnisk - poza wspomnianymi już lokalizacjami, samochód od Carwiz można wypożyczyć w Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Modlinie i Wrocławiu. 

- Jesteśmy obecni w 23 lokalizacjach - zarówno w centrach miast, jak i w pobliżu lotnisk, a w przypadku Gdańska, Wrocławia, Rzeszowa, Poznania i Modlina nasze punkty obsługi znajdują się w terminalach, w Krakowie, Warszawie i Katowicach w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Nasza sieć rozwinęła się bardzo intensywnie w ciągu ostatnich dwóch lat. Teraz pracujemy nad zaoferowaniem naszym klientom jeszcze wygodniejszego procesu wynajmu - dodaje Robert Mucha. 

Carwiz Polska należy do międzynarodowej sieci wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych. Firma powstała w Chorwacji; obecnie samochody z naszym logo jeżdżą w wielu krajach Europy, a także w Ameryce Północnej. W Polsce jesteśmy obecni od 2020 r. Nasza flota składa się z samochodów renomowanych marek, nie starszych niż 2 lata, z przebiegiem do 60.000 km. Wszystkie auta objęte są gwarancją oraz ubezpieczeniem z pakietem assistance. Zapewniamy również pojazdy zastępcze w przypadku awarii lub zdarzeń losowych. Gwarantujemy minimum formalności, elastyczne warunki współpracy, przyjazny kontakt oraz brak ukrytych kosztów.